IZZINI...GŪSTI...RADI...

Mēs piedāvājam noorganizēt Jūsu izvēlētajās telpās vai vietā (IZBRAUKUMA) radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kurās uzzināsiet par Latvju zīmēm, to nozīmību un praktisko pielietojumu mūsdienās, kā arī radoši darbosimies, piem., veidosim aproces aizsardzībai, puzurus, apgleznosim akmeņus vai veidosim veiksmes pogas utt. Mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko aktivitāti, radot latvisku noskaņu Jūsu organizētajā privātajā vai publiskajā pasākumā, kā arī piedāvājam radošās aktivitātes atbilstoši pasākuma tematikai. 

"Tas ir viens no veidiem, kā radoši un interesanti PIEPILDĪT  brīvo laiku un iegūt jaunas prasmes. Mēs varam viens otram veltīt laiku, jo kopēji padarīts darbs rada siltuma sajūtu sirdī. Mēs varam viens otru tuvāk iepazīt, jo rezultātā vienmēr  saņemam pozitīvas emocijas un prieku par paveikto darbu. Nekas nav tik satraucoši, kad bērns procesa beigās, pieskrien un mīļi apskauj, pateicas ar smaidu un mirdzošām acīm dodas tālāk.....Bērni - tie ir kā mazi eņģelīši, kas vēl nav iepazinuši pasauli un viņu ziņkārība un aizrautība ir apbrīnas vērta. Šajā radošajā procesā mums tiek dota iespēja iepazīt Jūs un tā ir viena no mūsu bagātībām, kuras paturam. " 

Radošo darbnīcu vadītāja - Kristīne Vīgante

Mūsu veikumu vairāk kā 10 gadu garumā Jūs varat aplūkot GALERIJĀ

Mūsu pakalpojuma izcenojumi - ir DRAUDZĪGI, ir atkarīgi no tematikas, cilvēku skaita, datuma, izpildes laika un vietas, tāpēc, ja Jūs esat ieinteresēti sadarbībai un vēlaties uzzināt izmaksas, aizpildiet lūdzu PIETEIKUMU vai rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].