Kā izmantot Likteņa zīmes grafisko dizainu?

Mūsdienīgā pasaulē, kad viss strauji mainās, ir jāapgūst daudz jaunas prasmes, un digitālās prasmes šobrīd ir vienas no aktuālākajām, tāpēc arī mēs radām produktus digitālajā vidē, lai veicinātu šo prasmju apgūšanu. Principā nekas sarežģīts, un tomēr tas prasa laiku. Mūsu radītais produkts Likteņa zīme, priekš mums, ir kā starts jaunam sākumam, kas rada jaunas idejas un vēlmi apgūt daudz jaunu zināšanu un prasmju. Likteņa zīme ir kā enerģijas katalizators JUMS un izaugsmes platforma mums.

Nav nepieciešama akadēmiskā izglītība vai īpašas prasmes, vien tikai nedaudz Jūsu laika, ko ieguldāt  sava Oriģināla priekšmeta radīšanā un tas noteikti atšķirsies no tirgū pieejamā klāsta un nebūs nopērkams lielveikalā. Jūs varat arī to dāvināt kādam sev tuvam cilvēkam, kas noteikti iepriecinās dāvanu saņēmēju. 

  • Ko dara apdrukas kompānijas?

Apdrukas kompānijas piedāvā apdrukas produktus, uz kuriem vēlies redzēt savu apdruku. Ir gana liels pakalpojumu piedāvājumu klāsts un atšķirīgs tā izpildījums, kvalitāte un arī cenu amplitūda. Jums ir izvēle, vai Jūs paši meklējat šīs iespējas, jo tad Jūs noteikti samazināsiet izdevumu apjomu, vai arī Jūsu vietā to darīs kāds cits, par to gan būs papildus jāmaksā. Izpētiet apdrukas kompāniju piedāvājumus un izvēlaties sev piemērotāko un nepaslinkojiet, jo Jūsu slimkums ir kāda cita ienākums.

  • Kādu apdrukas kompāniju izvēlēties?

Daudzas apdrukas kompānijas piedāvā pašiem izveidot apdrukas produkta dizainu, attiecīgi piedāvājot ģenerēšanas platformas, kurās Jūs varat redzēt kā izskatīsies apdrukātais produkts, bet ne visas ir vienkārši lietojamas un kvalitatīvas, un ne visas piedāvā šādas platformas, kā arī apdrukāto produktu klāsts ir atšķirīgs.

Apdrukas kompānijas: Printful , Ideju druka, Uzvelc kreklu, T-bode, FotoBarons, Merķeļa drukas darbnīca, CopyPro u.c. Izpētot šo kompāniju pakalpojumu piedāvājumu klāstu, paši esam izvēlējušies apdrukas kompāniju Printful, jo:

                                           - tā ir Latvijas kompānija (viens no Draugiem Group uzņēmumiem - mūsu Vienradzis)
                                           - profesionāli izveidota darba platforma savu produktu izveidei
                                           - plašs un kvalitatīvs piedāvāto apdrukas produktu klāsts, kas ir sertificēts
                                           - izmantojamo apdrukas krāsu kvalitāte, kas ir sertificēta
                                           - profesināli izveidota piegādes loģistika

Pilnkrāsu izdrukai, iesakām, izmantot arī CopyPro pakalpojumus. Šo abu kompāniju pakalpojumus izmantojam paši.

  • Ko nozīmē PNG fails?

Katrai apdrukas kompānijai ir savi tehniskie kritēriji, kādus failus pieņem apdrukai, un PNG ir izplatītākie ar attiecīgo izšķirtspēju, lai apdruka/izdruka  nebūtu izplūdusi. To gan vajag pārveidot pašiem vai to izdarīs kāds zinošāks apdrukas kompānijā.  Ja izmantosiet Printful darba platformu, tad šis fails ir viegli ielādējams attēlu galerijā un atbilst tehniskajiem parametriem.  

  • Kā izdrukāt pašam PNG failus?

Pats vienkāršākais veids kā izmantot uzreiz Likteņa zīmi, ir izdrukāt uz papīra pašiem dažādos formātos. Atšķirība ir izšķirtspējā un apdrukas laukuma apmēram, kā arī, vai mājās esošais printeris atbilst visiem krāsu parametriem. Melnbalta izdruka noteikti ir pa spēkam ikvienam printerim, kas atrodas mājās, bet ja ir vēlme izdrukāt krāsainas izdrukas, iesakām vērsties apdrukas kompānijās.
  • PNG failu var integrēt PowerPoint, kur varat samazināt faila izmēru un  izveidot savu noformējumu/fonu un izdrukāt kā bildi (JPG) un PDF (šis formāts izdrukai būs vispiemērotākais, jo izšķirtspēja būs vislabākā).
  • PNG failu var integrēt Word, kur var mainīt izmērus un veidot savu noformējumu, un izdrukāt kā Word dokumentu vai arī PDF failu.
  • Tie, kam ir zināšanas grafisko failu apstrādes platformās, apstrādāt un papildināt dizainu nesagādās nekādas raizes. 

  • Vai Likteņa zīmi var izmantot kāds cits?

Nekas ļauns nenotiks, jo Likteņa zīme sastāv no Latvju spēka zīmēm, un tomēr individuālā dizaina izstrāde no attiecīgā dzimšanas datuma iezīmē to Latvju zīmju kopumu, kas atbilst tieši Jums, ko Jūs esat pārmatojuši no saviem senčiem.

Nēsājiet to līdzi maciņā, somā vai jakas kabatā, lai ikdienu ir līdzās JUMS.

Mēs nesolām brīnumus, bet pozitīvas pārmaiņas Jūsu dzīvē noteikti. Un noteikti, viss ir atkarīgs no Jums pašiem, jo neviens Jums neizsniegs maisiņu ar brīnumzālītēm, vai arī kāds Jūsu vietā pieņems lēmumus un rīkosies. Atliek tikai izvēlēties dzīvot citādāk – PA SAVAM UN NO SIRDS!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.