Puzuri ir sakārtota, harmoniska Visuma simbols, kas enerģētiski labvēlīgi ietekmē vidi un cilvēku. Tas transformē negatīvās emocijas, sakārto domas, veido aizsarglauku. Puzura kompozīcijā katram modulim ir sava nozīme, jo galvenā ģeometriskā figūra ir trijstūris, kas ir Dieva (jumtiņš uz augšu - mentālā enerģija) un Māras (jumtiņš uz apakšu - materiālā enerģija) zīmju atainojums, kas savukārt izveido Saules zīmi - rombu.
Mūsu interpretācija par Puzuru veidošanas metodēm ir nemainīga - tradicionāla. Tikai mainās izejmateriāli, ar kuriem strādājam. Tie var būt krāsainie kartona/plastmasas salmiņi, trubiņas, caurulītes. Papildināt kompozīcijas var atbilstoši gadalaikam. Lai gan Puzurus veido  pirms sākas jaunais Saules gada rits - Ziemas saulgriežos,  mēs tos varam veidot arī tad, kad kārojas kāds kinētisks interjera objekts.
Puzuri ir tradicionāli latviešu istabas rotājumi, kas cēlušies no Ziemeļeiropas (plašāk pazīstami kā "HIMMELI"). Tam ir spēcīga mitoloģiska nozīme, un smalka dekoratīva funkcija. Diegā iekārti pie griestiem, siltā gaisa plūsmas ietekmē, Puzuri nemitīgi lēnām griežas, rotējot ap savu asi, un pareizi apgaismojot, tie veido interesantus latvju rakstus uz telpas sienām un griestiem.
Puzuris var būt kā kosmosa telpas, kā pasaules koka izpausmes variācija. Tam ir vertikālā ass, kas sadala trijās daļās - pagātne, tagadne, nākotne. Horizontālā ass sadala četrās daļās - debess pusēs. Centrā, kur asis krustojas, ir tagadne, laiks, kurā mēs šobrīd esam. Viena no tradicionālajām Puzuru formām ir 12 kopā savērti mazie lukturīši, kas kopā simboliski veido gadu ar 12 mēnešiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.