Mūsu interpretācija par Puzuru veidošanas metodēm ir nemainīga - tradicionāla. Tikai mainās izejmateriāli, ar kuriem strādājam. Tie var būt krāsainie kartona/plastmasas salmiņi, trubiņas, caurulītes. Papildināt kompozīcijas var atbilstoši gadalaikam. Lai gan Puzurus veido  pirms sākas jaunais Saules gada rits - Ziemas saulgriežos,  mēs tos varam veidot arī tad, kad kārojas kāds kinētisks interjera objekts.

PUZURA KOMPOZĪCIJA

Laiks: Šī ir darbietilpīga radošā aktivitāte, kur var darboties katrs atsevišķi vai kopīgi, veidojot vienu kompozīciju. Vienam veidojot šādu kompozīciju, tas var aizņemt vismaz 3-4 stundas, ja to dara grupā, tad laika ziņā tas var aizņemt 1-1,5 stundas.  

Izejmateriāli: kartona salmiņi (balts, melns, brūns), spalvas. 
Ir nepieciešams izveidot dažāda lieluma 12 Puzura moduļus, kas savienojas kompozīcijā.  Mēs piedāvāsim  Puzura kompozīcijas shēmas un sagatavosim atbilstoša garuma sagataves un nepieciešamos izejmateriālus.   

Piemērots: individuālajām nodarbībām, meistarklasēm, nelieliem kolektīviem/grupām/klasēm. 
Izmaksas: aprēķins pēc pieprasījuma, aizpildot PIETEIKUMU    

PUZURA VAINAGS

Laiks: Šī ir darbietilpīga radošā aktivitāte, kur var darboties katrs atsevišķi vai kopīgi, veidojot vienu vainagu. Vienam veidojot šādu vainagu, tas var aizņemt vismaz 3-4 stundas, ja to dara grupā, tad laika ziņā tas var aizņemt 1-1,5 stundas.  

Izejmateriāli: kartona salmiņi (balts, melns, brūns), spalvas, ziedi, lapas u.c.
Ir nepieciešams izveidot vienāda lieluma 12 Puzura moduļus, kas savienojas vainagā.  Mēs piedāvāsim  Puzura vainaga diametrus un sagatavosim atbilstoša garuma sagataves un nepieciešamos izejmateriālus.

Piemērots: individuālajām nodarbībām, meistarklasēm, nelieliem kolektīviem/grupām/klasēm.
Izmaksas: aprēķins pēc pieprasījuma, aizpildot PIETEIKUMU  

PUZURA MODUĻI

Laiks: Šī radošā aktivitāte aizņems  līdz 15 min., individuāli darbojoties.  

Izejmateriāli: kartona salmiņi (balts, melns, brūns), spalvas.
Parasti veidojam klasiskos Puzura moduļus, kas sastāv no 12 elementiem, bet pēc pieprasījuma varam piedāvāt arī cita veida ģeometriskās figūras. 
Mēs piedāvāsim  Puzura moduļu shēmas un sagatavosim atbilstoša garuma sagataves, un nepieciešamos izejmateriālus.

Piemērots: individuālajām nodarbībām, meistarklasēm,  kolektīviem/grupām/klasēm, publiskajos pasākumos ar nelielu cilvēku plūsmu.
Izmaksas: aprēķins pēc pieprasījuma, aizpildot PIETEIKUMU

Puzuri ir sakārtota, harmoniska Visuma simbols, kas enerģētiski labvēlīgi ietekmē vidi un cilvēku. Tas transformē negatīvās emocijas, sakārto domas, veido aizsarglauku. Puzura kompozīcijā katram modulim ir sava nozīme, jo galvenā ģeometriskā figūra ir trijstūris, kas ir Dieva (jumtiņš uz augšu - mentālā enerģija) un Māras (jumtiņš uz apakšu - materiālā enerģija) zīmju atainojums, kas savukārt izveido Saules zīmi - rombu.
Puzuri ir tradicionāli latviešu istabas rotājumi, kas cēlušies no Ziemeļeiropas (plašāk pazīstami kā "HIMMELI"). Tam ir spēcīga mitoloģiska nozīme, un smalka dekoratīva funkcija. Diegā iekārti pie griestiem, siltā gaisa plūsmas ietekmē, Puzuri nemitīgi lēnām griežas, rotējot ap savu asi, un pareizi apgaismojot, tie veido interesantus latvju rakstus uz telpas sienām un griestiem.
Puzuris var būt kā kosmosa telpas, kā pasaules koka izpausmes variācija. Tam ir vertikālā ass, kas sadala trijās daļās - pagātne, tagadne, nākotne. Horizontālā ass sadala četrās daļās - debess pusēs. Centrā, kur asis krustojas, ir tagadne, laiks, kurā mēs šobrīd esam. Viena no tradicionālajām Puzuru formām ir 12 kopā savērti dažāda lieluma moduļi, kas kopā simboliski veido gadu ar 12 mēnešiem.