"Domāts & Darināts Latvijā"

Šis projekts uzsāka savu ceļu jau 2013.gada martā un līdz šim brīdim arī nepārstāja savu dzīvotspēju. Protams bija nepieciešama neliela atelpa, lai saprastu kā virzīties tālāk un attīstītos. Priekš mums tas ir kā bērns, kas šobrīd sasniedza jau skolas vecumu un tam ir vajadzīgi citādi izaugsmes veidi.

Mūsu pamata uzdevums nākamajā izaugsmes posmā ir veidot abpusēju sadarbību ar mūsu Autoriem, kur procesā - ideja pārtaps par reālu produktu, ņemot vērā rokdarbnieka prasmes. Visi rokdarbi pārstāvēs zīmolu "D&D Latvija", kas ir projekta nosaukuma saīsinājums un krāsu salikums simbolizē mūsu valsts karoga krāsas. Izplatītājs - Radošā apvienība "Sapnīca".

Galvenie tematiskie virzieni - Senbaltu zīmes, kas ir mūsu tautas nemateriālais kultūras mantojums un Latvijas simbolika gan latviešu, gan cittautiešu redzējumā, apvienojot senās amatnieku prasmes ar mūsdienīgiem risinājumiem.

Visus mūsu darinātos rokdarbus būs iespējams iegādāties mūsu Veikalā. Pirmajā etapā tiks pilnveidots veikala klāsts mūsu mājas lapā, bet par pārējiem etapiem informācija sekos. Mēs būsim nedaudz noslēpumaini, jo pieredze rāda, ka ne vienmēr vajag izpaust visus nākotnes plānus.

Mēs esam bagāta valsts, jo Latvijā dzīvo daudz radošu un prasmīgu cilvēku, tik lai viss sāktu kustēties uz priekšu daudz raitāk, vajag nedaudz pastumt, iedrošināt un atbalstīt. Mums ir ar ko lepoties, jo mums ir tas, kas nav citiem. Mums ir Dainu skapis, mūsu Daugava, mūsu Gaismas pils, mūsu Rīga, mūsu cilvēki, kas dzīvo šeit. Iepazīsim viens otru, mācīsimies viens no otra un radīsim daudz jaunu un skaistu darbu, kas paliks kā mantojums nākamām paaudzēm.

Pateicības akmens

Foto: Kristīne Vīgante

Pateicība - tā ir mūsu veiksmes un labsajūtas atslēga, kas ļaus atvērt Tev jaunas durvis savā dzīvē.

Draudzības aproces

Foto: Kristīne Vīgante

Draudzības aproces ar Latvju zīmēm, kas ikdienu sargās un palīdzēs Tev.


Šajā posmā tiks aicināti tie Autori, kas bija kļuvuši par šī projekta dalībniekiem iepriekšējā periodā, kas ar savu attieksmi un lojalitāti pierādīja, ka ir uzticami sadarbības partneri, kā arī tiks aicināti jauni dalībnieki, dažādu ideju realizācijai.

Projekta darbība ir pārtraukta!