Mūsdienīgi risinājumi

Vadoties no pieredzes, ka reālā ofisa/tirdzniecības vietas uzturēšana patērē gana daudz finansiālos resursus, mēs radījām risinājumu mūsu pastāvēšanai un tālākai darbībai. Mūsu galvenais mērķis bija pārvietot visu esošo darbības apjomu uz virtuālo vidi, kas samazina izdevumus un paaugstina mūsu sniegto iespēju kvalitāti, saskaņā ar statūtos izvirzītajiem mērķiem.

Protams ir jāsaprot, ka šāda veida tehniskām darbībām ir nepieciešamas zināšanas un tās esam apguvuši procesa ietvaros jau vairāku gadu garumā. Esam izpētījuši piedāvāto klāstu globālajā tīmeklī un esam izvērtējuši iespējamos variantus un to izmaksas. Tā kā esam tie, kas visu apgūst pašmācību ceļā, tad arī svarīgi bija, lai tehniskā administrēšana būtu vienkārša un saprotama un arī izmaksu apjomam bija jābūt pieņemamam.

Mēs izvēlējāmies vispiemērotāko variantu, kas vienā darba platformā ietver gan mājas lapas, gan interneta veikala esamību, un turklāt šis produkts ir ražots Latvijā - vienkāršs administrēšanas panelis, ar pietiekami daudz iespējām, kura apgūšanai nav vajadzīgas īpašas zināšanas IT jomā. Turklāt Jūs paši varat izmantot šo iespēju un bezmaksas. Šī produkta izstrādātāji arī parūpējušies par pietiekamu informatīvu izklāstu, lai Jūs varētu, bez sarežģījumiem, darboties šajā platformā. Būtiski ir jāatzīmē, ka izveidotās mājas lapas darbojas mobilo ierīču un planšetdatoru formātos.


Virtuāla ofisa izveide

Mēs varam kļūt par palīgu šajā procesā, jo ne vienmēr ir gana laika un pacietības apgūt jaunas zināšanas. Un NVO sektoram, itsevišķi, ir problemātiski darboties, neinformējot sabiedrību par organizācijas aktivitātēm un iespējām, tāpēc mēs piedāvajam šo pakalpojumu, prioritāri, NVO sektora organizācijām un projekta "Domāts & Darināts Latvijā" dalībniekiem.

Mēs palīdzēsim Jums:

  • pilnībā izveidot mājas lapu uz www.mozello.lv platformas
  • daļēji/ konsultāciju veidā izveidot mājas lapu uz www.mozello.lv platformas
  • administrēt mājas lapu, kas ir izveidota uz www.mozello.lv platformas

NVO sektora organizācijām un projekta "Domāts & Darināts Latvijā" dalībniekiem 30% atlaide.

Mūsu pakalpojuma izcenojumi, kas ir DRAUDZĪGI, ir atkarīgi no veicamā darba veida, apjoma un izpildes laika, tāpēc, ja Jūs esat ieinteresēti sadarbībā, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected].

Sociālie mēdiji

Šajā laikā, šis ir viens no spēcīgākajiem rīkiem reklāmas jomā, tāpēc ikvienam uzņēmumam, komunikācijā ar klientiem, ir jābūt izveidotiem uzņēmuma profiliem sociālajās vietnēs, lai aktīvi popularizētu savus pakalpojumus. Tam ir vajadzīgs laiks un atkal zināšanas - ko, kad un kam publicēt. Mums ir gan zināšanas, gan pieredze. Mums ir gan zināšanas, gan pieredze.

Mēs varam palīdzēt Jums:

  • izveidot profilus sociālajās vietnēs
  • daļēji/konsultāciju veidā, izstrādāt sociālā mārketinga aktivitātes
  • administrēt profilus sociālajās vietnēs

NVO sektora organizācijām un projekta "Domāts & Darināts Latvijā" dalībniekiem 30% atlaide.

Mūsu pakalpojuma izcenojumi, kas ir DRAUDZĪGI, ir atkarīgi no veicamā darba veida un apjoma, tāpēc, ja Jūs esat ieinteresēti sadarbībā, sazinieties ar mums pa e-pastu: [email protected]

Mūsu darbi

Mājas lapas izveide - vizuālie un tekstuālie formatējumi:

www.sapnica.mozello.lv

www.krams.mozello.lv

Izveidotie Logo:

 
   

Mūsu izveidotie un administrētie konti sociālajos tīklos:


Mūsu izveidotie baneri (izmantošanai virtuālajā vidē), kā arī afišas un vizītkartes: