Kā izvēlēties Latvju zīmes?

Ikviens no mums, kas apmeklē tirdziņus, kuros tiek piedāvātas dažādas paštaisītas dabas veltes un gardumi, līdzās vienmēr pamanīs, ka ir tādi īpatņi, kas tirgo vai piedāvā savā darinājumu klāstā kaut ko, kur ir iestrādātas Latvju zīmes. Vairums no mums to uztver kā kaut ko senu un nederīgu, citi jau saprot, ka tam ir ietekme un piemīt enerģētiskais spēks. Un tad, kad izskan jautājums par Latvju zīmju skaidrojumu, parasti, jau iepriekš, ir sagatavoti apraksti un skaidrojumi. Un tie, kā vienmēr, tiek ņemti no globālā tīmekļa piedāvājuma klāsta, kas ir gana nekvalitatīva vai virspusēja, un pat brīžiem neprecīza informācija. Un ne visi, kas tirgo darinājumus ar Latvju zīmēm, specifiski pārzin Latvju zīmju iedarbību, jo zināšanu līmenis atspoguļojas darinājumu vizuālajā aspektā, tas ir, kā tiek iestrādātas Latvju zīmes – kustībā vai ne kustībā (taisni vai slīpi). Dīvaini izklausās, bet ja zināsiet, kāds Latvju zīmju atspoguļojums pienesīs vai atņems Jums spēku vai enerģiju, tad neviens Jūs nemaldinās un Jūs nevarēsiet teikt: “Bet man teica…”. Labāk ir zināt pašiem, un nepaļauties, ka kāda sniegtā informācija ir pareiza vai precīza.

  • Lai iegādātos kaut ko ar Latvju zīmēm, nav jāpavada vairākus mēnešus vai gadus, izzinot šo mistisko un nezināmo saturu. To var darīt soli pa solītim, nepiespiežot sevi, un gan jau ar laiku radīsies lielāka saprašana, par ko iet runa, jo varu apgalvot, ka tas paņem, pievelk un ved…
  • Latvju zīmes izvēlies tikai ar savas Sirds impulsiem. Ko tas nozīmē? Acis dod impulsu tavai Sirdij un tā zīme, kas iepatikās pirmā, tā ir tā, kas Tev tagad ir nepieciešama, tas ir, tās zīmes enerģija vai iedarbības lauks. Tava Sirds ir vienīgā, kas Tevi nepievils un tikai Tā zina, kas Tev ir vajadzīgs. Uzticies savai Sirdij!
  • Cita vietā nekad neizvēlies Latvju zīmes, jo tavs “burbulis” ir pavisam citādāks kā taviem tuvajiem vai draugiem. Katrs mēs uztveram un izjūtam pasauli citādāk un tāpēc sajūtas būs citādākas, lai gan mums var šķist, ka kaut kādos aspektos domas vai redzējums sakrīt.
  • Neizvēlies zīmes pēc aprakstiem (tie var būt neprecīzi un pat maldinoši), jo tavs Prāts ir gudrāks par tavu Sirdi un vienmēr ņems virsroku, ja to ieslēgsiet un tas ieslēdzas vienmēr, kad sākat lasīt zīmju nozīmi vai skaidrojumu.
  • Neizvēlies atsevišķu zīmju kopumu, jo katra zīme nes sev līdzi savu nozīmi un katra no tām ir spēcīga un tad, kad saliktas viena pēc otras, tad var rasties haoss, tāpēc izvēlies vienu Latvju zīmi. Tas ir tā pat kā mūsu dzīves ritā, kas ir aktuāli zīdaiņiem, nebūs aktuāli pieaugušajiem vai arī katrā dzīves posmā un vecumā ir savi priekšstati kā jābūt, un mēs nemitīgi augam un pilnveidojamies, tāpēc, lai nerastos nesaprotamas emocijas, tad izvēloties vienu zīmi, var sakārtot visus tālākos procesus. Ja tas ir raksts, kurā iezīmējas dažādas zīmes, tad tas ir harmonisks plūdums, tāpēc ja izvēlies rakstu, kā piemēram, Lielvārdes jostas raksts, tad tas jau ietver visu Latvju zīmju spektru, kas harmoniski savienojas vai pārplūst no vienas otrā…
  • Zīmes nedara neko, visu Jūs paveicat paši. Tās piesaista attiecīgos apstākļus un cilvēkus, dziedē sirdssāpes, aizsargā no nevēlamiem cilvēkiem un apstākļiem , rada drosmi un pārliecību un to visu darbību veicat Jūs paši ar saviem ikdienas paradumiem, ar attieksmi, ar ieinteresētību, ar reālu darbību, tāpēc nedomājat, ka kāds Jūsu vietā nomainīs darba vietu, ja jūtaties neapmierināts, nomainīs dzīves vietu vai izbeigs degradējošas attiecības, vai sakārtos Jūsu domu plauktu un izskaus nevēlamus paradumus.
  • Īpaši esat uzmanīgi un vērīgi ar Taisno Māras krustu. Tā ir viņsaules zīme. Tā apstādina visus materiālos kustību procesus. Visas zīmes, kas ir atainotas taisnā plaknē nes aiz sevi pasivitāti un ne kustību. Izvēlies enerģijas plūsmu un apmaiņu, jo ienākot šajā Saulē, mēs esam dzīvas būtnes, kas 24 stundas diennaktī ir nepārtrauktā kustībā.   
  • Pirms kaut ko iegādāties ar Latvju zīmēm, ieskatam varat izmantot mūsu izstrādāto materiālu, kur ir redzamas Latvju zīmes ar skaidrojumiem.

Protams pati neesmu eksperte (vairākus gadus izzināju šo saturu un domāju, ka vēl ir tāls ceļš ejams un izzināms, lai izmantotu pilnībā iegūtās zināšanas) un nevaru visiem noteikt darīt tā kā es saku, un tomēr varu apgalvot, ja sekosiet maniem ieteikumiem neviens Jūs nemaldinās un Jūsu izvēlētā Latvju zīme nesīs Jums pienesumu vai kā moderni tagad saka - kapacitāti.

Tā kā mans ikdienas darbs saistās ar Latvju zīmju radošajiem procesiem, tad ar viss esošais zināšanu kopums ir balstīts uz personīgo pieredzi un darbības procesā sastaptajiem cilvēkiem un viņu stāstiem. Jums atliek izvēlēties, vai ieviest savā dzīves ceļā jaunas zināšanas par Visuma noteikto kārtību un izmantot jau sen zināmas patiesības, kas tiek nodotas no paaudzes paaudzē. Mēģināt rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem un sakārtot, šķiet, nesakārtojamo un veidot tādu dzīves ceļu, kurā Jūs jutīsieties - LABI.

Pamēģiniet…tas ir tā vērts!

Radošās apvienības "Sapnīca" vadītāja Kristīne Vīgante